Спецпредложение

ГлавнаяЕлектровимірювальне обладнанняЩитові приладиАмперметри і вольтметриМіліамперметр Н332К

Міліамперметр Н332К

 

Міліамперметр Н332К

Опис і застосування міліамперметр Н332К:

Самописний щитовий контактний регулюючий міліамперметр Н332К, призначений для вимірювання, запису й трипозиційного регулювання електричних та неелектричних величин, перетворених в сигнал постійного струму.

Міліамперметры Н332К самописні щитові контактні регулюючі (надалі прилади), призначені для вимірювання, запису й трипозиційного регулювання електричних та неелектричних величин, перетворених в сигнал постійного струму.

Умови експлуатації приладу міліамперметр Н332К: температура навколишнього повітря від 5 до 50 °С, відносна вологість повітря до 80% при температурі 25 °С.
Міліамперметри Н332К, що постачаються в райони з тропічним кліматом, призначені для роботи при температурі навколишнього повітря від 5 до 50 °С і відносній вологості до 98% при температурі 35 °С, при цьому заводське позначення приладу має бути доповнено 04.2 **.

Технічні дані міліамперметр Н 332К:

Межа допустимої основної похибки з вимірювання і запису вимірюваної величини ±1,0% від кінцевого значення діапазону вимірювань. Межа допустимої основної похибки по запису часу ±0,5%. Межа допустимої основної похибки по спрацьовуванню в області дії вказівників контактного пристрою ±2,5%, від кінцевого значення діапазону вимірювань.

Прилади Н332К виготовляються з кінцевими значеннями діапазону вимірювань 5 або 20 мА. Внутрішній опір приладу не повинен перевищувати:

  • 1000 Ом - для приладів з кінцевим значенням діапазону вимірювань 5 мА.
  • 200 Ом - для приладів з кінцевим значенням діапазону змін 20 мА.


Межа допустимої повної похибки приладів Н332К по запису вимірюваної величини ±1,0%. Повна похибка виражається так само, як основна похибка. Неповернення вказівника до нульової позначки шкали (відповідно - пише пристрою до нульової лінії діаграмній стрічки) 1,0 мм.

Розбіжність нульової лінії, нанесеної на діаграмній стрічці, з лінією запису при встановленні вказівника на нульову позначку шкали не перевищує однієї третьої межі допустимої основної похибки. За нульову лінію діаграмній стрічки приймається лінія, що накреслюється реєстратором часу.

Межа допустимої додаткової похибки приладу Н332К з вимірювання і запису вимірюваної величини і по спрацьовуванню, що викликана зміною положення приладів від нормального стану в будь-якому напрямку на ±5°, дорівнює: по запису і показу-межі основної додаткової похибки, по спрацьовуванню - 0,8 межі основної похибки. Час встановлення показів рухомої частини приладу не перевищує 3 с.

Значення першого перекиду вказівника 7% ширини поля запису.

Ізоляція між корпусом і всіма ізольованими від корпусу по постійному струму електричними колами (крім вимірювального), а також між окремими електричними колами, в нормальних умовах застосування витримує протягом 1 хв. дію випробувальної напруги, діюче значення якого 1,5 кВ практично синусоїдальної змінного струму частотою 50 Гц.

Опір ізоляції між корпусом та ізольованим від корпусу по постійному струму електричним колом приладу Н332К в нормальних умовах не менше 40МОм.

Межа допустимої додаткової похибки приладу Н332К з вимірювання і запису вимірюваної величини, викликаної зміною температури навколишнього повітря від нормальної до будь-якої температури в межах від 5 до 50 °С дорівнює:

  • ±0,5% на кожні 10 °С зміни температури - з вимірювання і запису;
  • ±0,8% на кожні 10 °С зміни температури - по спрацьовуванню.

Межа основної похибки з вимірювання і запису вимірюваної величини ±1,0%; по спрацьовуванню ±2,5% при дії таких факторів:

  • вплив зовнішнього постійного магнітного поля з індукцією 0,5 мТ при найбільш несприятливому напрямку магнітного поля;
  • вплив феромагнітного щита товщиною (2±0,5) мм, на якому встановлений пристрій;
  • вплив поміщеного впритул з приладом такого ж приладу, який до цього перебував на відстані не менше 1 хв.

Час встановлення робочого режиму - 15 хв. Після включення живлення приладу Н332К і після закінчення часу не більше 10 с. забезпечується нормальна робота контактного пристрою. Контактний пристрій забезпечує трипозиційне регулювання за допомогою вихідних контактів, що включаються в схему регулювання. Область дії вказівників контактного пристрою не менше 70% від довжини шкали контактного пристрою.

Мінімальна зона регулювання не перевищує 5% від довжини шкали. Довжина шкали вимірювального пристрою не менше 100 мм. Довжина шкали контактного пристрою (90±3) мм.

При раптовій зміні вимірюваної величини, що відповідає відхиленню пристрою запису не менш ніж на 2/3 від довжини шкали, допускаються окремі розриви запису, які не спотворюють істинного характеру зміни вимірюваного сигналу. Загальне споживання приладу Н332К (з урахуванням споживання синхронного двигуна механізму для переміщення діаграмної стрічки) не більше 25 ВА.

Межа основної похибки по спрацьовуванню дорівнює ±2,5% при впливі змін напруги живлення від мінус 15 до плюс 10% або частоти ±2% від номінального значення.

Швидкості руху діаграмної стрічки при нормальній частоті встановлюються такі: 20; 60; 180; 600; 1800; 5400 мм/год. Зміна швидкості проводиться заміною зубчастих коліс.

Механізм для переміщення діаграмної стрічки має пристрій для орієнтовного визначення кількості діаграмної стрічки на котушці і забезпечений пристроєм для ручного встановлення її на нульову позначку часу.

Час від моменту включення механізму, що переміщає діаграмну стрічку, до початку руху її не перевищує часу, необхідного для переміщення діаграмної стрічки на довжину 1,5 мм. Габаритні розміри приладу 160x172x364мм. Розмір фланця 160x160 мм. Маса приладу Н332К - 8,0 кг. 

(c) ТОВ НВФ "Стандарт-М" 2008-2015
69096, Украина, г. Запорожье, ул. Электрозаводская 3,
Телефон: (061) 220-25-34, (066) 160-02-12
  Контакти     |   Про фірму     |   Товари     |   Послуги     |   Доставка     |   Закупка