Термовентиль ТРВК-1Т
Термовентиль ТРВК-1Т
Термовентилем ТРВК-1Т застосовується для авторегулирования подачі холодоагенту, в ролі якого виступає фреон-12, в випарник холодильної установки. Робота вентиля залежить від рівня перегріву парів фреону. Вентиль ТРВК-1Т входить в число комплектуючих холодильних установок, як стаціонарного типу, так і встановлюваних на водному, залізничному та автомобільному транспорті.
Сфера застосування вентиль терморегулювальний ТРВК-1Т:
Пристрій ТРВК-1Т використовується при оснащенні установок промислового або торгового призначення (льдогенераторов, продуктових холодильних камер, вітрин, автоматів газованої води), а також в системах кондиціонування, встановлюваних в транспортних установках
Принцип дії ТРВК-1Т заснований на тому, щоб постійно підтримувати стан перегріву в випарнику. За рахунок цього забезпечується заповнення випарника за потрібне обсягом холодоагенту. Навантаження при цьому при цьому не робить свого впливу на роботу пристрою. Також важливо, що рідина гарантовано не потрапляє у всмоктуючий трубопровід або компресор.
Установка вентиля ТРВК-1Т:
Перед установкою терморегулюючого вентиля ТРВК-1Т необхідно зняти заглушки, розташовані під накидними гайками, а також здійснити перевірку наявності наповнювача в термочувствительной системі. Встановлювати вентиль необхідно перед випарником, а термобаллон повинен закріплюватися на всмоктуючий трубопровід, розташований за випарником. При цьому за допомогою використання мідного дроту або хомута необхідно добитися хорошого теплового контакту балона і верхньої частини трубопроводу.
Неприпустима установка термобаллона в кишенях рідини або після них, а також поблизу від місць з'єднання труб або місць, де балон може піддаватися впливу факторів, що викликають помилкові температурні імпульси. Вентиль ТРВК-1Т налаштований виробником на перегрів початкового відкриття клапана (рівний 4 ± 1 º) при температурному режимі -15ºС ... + 30ºС. Однак можлива перенастроювання заданих значень шляхом повільного обертання штока з затримкою після кожної половини обороту штока. Кожен оборот призводить до зміни значення перегріву початкового відкриття клапана на 4ºС (± 1 º).