ГлавнаяПослугиРемонтРемонт Приладів

Ремонт Приладів

 

Ремонт Приладів

 

    Наша компанія, ТОВ НВФ «Стандарт-М» має багаторічний досвід у здійсненні технічного обслуговування, ремонту та налагодження різних приладів і вимірювальних засобів. Однак крім цього, ми маємо можливість провести наступну метрологічну повірку засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), а також іншого випробувального обладнання. В результаті, окрім безпосередньо самих ремонтних робіт вашого обладнання, ви зможете отримати їх назад, у тому числі і з метрологічним оглядом, це можливо завдяки тісній співпраці з державною метрологічною службою України.


     Ми проводимо ремонт і перевірочну підготовку самого різного устаткування і ЗВТ. Це можуть бути, як недавно випущені прилади, так і давно вже зняті з виробництва.
Ми раді співпраці з вами, як заради одноразового замовлення, так і заради довгострокового договірного співробітництва.


     Варто відзначити, що остаточну вартість ремонтних робіт і ціну на замінні деталі фахівці нашої компанії зможуть вам озвучити тільки після ретельної діагностики та дефектації. При цьому якщо прилад немає можливості полагодити через його критично поганого стану або неможливості встановити відповідні запасні деталі, будь-то принципове їх відсутність або економічна недоцільність, наша компанія надасть вам технічний висновок, на підставі якого можна скласти акт про списання ЗВТ.


     На всі відремонтоване обладнання надається гарантія - 12 місяців.
Якщо ви зіткнулися з проблемою поломки будь-якого вимірювального обладнання або приладу, не залежно від того він вітчизняного виробництва або імпортного, то ми зможемо вам допомогти в переважній більшості випадків. Ми зробимо ремонт ЗВТ та випробувального обладнання будь-якої складності і в самі стислі терміни.


     До того ж, якщо ви перебуваєте в іншому місті, то відремонтоване пристрій ми зможемо вам передати одним з транспортних перевізників, які працюють на території нашої країни. Це може бути: САТ, Нова пошта, Автолюкс, Інтайм і будь-які інші, зручні для вас.

(c) ТОВ НВФ "Стандарт-М" 2008-2015
69096, Украина, г. Запорожье, ул. Электрозаводская 3,
Телефон: (061) 220-25-34, (066) 160-02-12
  Про фірму     |   Товари     |   Послуги     |   Доставка     |   Закупка     |   Контакти