Спецпредложение

ГлавнаяВимірювальні приладиТечешукачі

Течешукачі

 

Течешукачі

З появою перших водних і газових трубопроводів людство зіткнулося з проблемою течі. Течешукачі - це спеціальні вимірювальні прилади, які призначені для виявлення, локалізації, а також оцінки величини течі.

Класифікація:

Всі течі класифікують за ступенем впливу на технологічний процес. До видів течі відносяться: течі, недетектіруемие існуючим обладнанням; некритичні течі для технологічного процесу; течі, які критичні для технологічного процесу, але помірно; течі критичні, які призводять до неможливості завершення технологічного процесу. При виявленні будь-якого виду течі, їх потрібно відразу ж усунуть, інакше це може призвести до плачевних наслідків для обладнання.

У процесі діагностики течі спочатку виявляють негерметичність, потім проводять локалізацію течі та оцінку величини натікання. Перед тим, як перейти до складних методів тестування, можна спробувати це зробити найпростішим: перекрити всі входи і виходи об'єкта зі зниженим або підвищеним тиском, і оцінити змінилося тиск в тестованому об'єкті після витримки, яка була задана. Після чого залишиться тільки розрахувати ступінь натікання. Існує ще метод відсічення, який також досить простий. При цьому методі на тестованому об'єкті відсікаються окремі ділянки, що сприяє локалізації негерметичних частин всього об'єкта.

Часто застосовуємо, так званий, метод омилюванням, при якому готується спеціальний мильний розчин (як для мильних бульбашок); змочується губка в цьому розчині і протираються ділянки, на яких є які-небудь дефекти. В результаті цього на місцях течі з'являться бульбашки. Крім того, для виявлення течі проводять гідростатичні випробування, коли в порожнинах об'єкта створюється тиск. А також застосовуються методи діагностики, при яких використовується тестовий газ.

Типи:

Течешукачі, в свою чергу, поділяються на: гелієві масспектрометріческіе - прилади даного типу використовують за умови наявності вакууму в детекторі приладу, і ділять на два види: прилади, призначені для роботи з вакуумним обладнанням; течєїськателі-шніффери, які є більш дешевими моделями. Для пошуку течі на будь-якому обладнання використовують фреонові вимірювальні прилади. Існують також ультрафіолетові детектори та аеродвері.У каталогах компанії «Стандарт-М» Ви знайдете течєїськателі будь-яких видів!

(c) ТОВ НВФ "Стандарт-М" 2008-2015
69096, Украина, г. Запорожье, ул. Электрозаводская 3,
Телефон: (061) 220-25-34, (066) 160-02-12
  Про фірму     |   Товари     |   Послуги     |   Доставка     |   Закупка     |   Контакти